top of page

Sākam koklēt. Grāmata, kas palīdzēs sākt.

Visvisvislabākais veids kā sastapties ar kokli noteikti ir klātienē, atrodot katram savu labāko skolotāju. Bet ne vienmēr tas ir iespējams. Tāpēc tapa šī grāmata. No sirds ceru, ka tā  un tai pievienotie video būs labs iesākums tavam ceļam kopā ar kokli.


Akordi un pirmās dziesmas - atver QR kodu un izmanto arī klāt pievienotos video. Kā vieglāk apgūt kādas akordu pārejas, ko darīt, ja pirksti neklausa?  Kā uzskaņot kokli, kā izvēlēties savējo un kur atrast kokļu meistarus? Bet varbūt iesākumā īrēt? 

Grāmata Sākam koklēt.  Akordi un pirmās dziesmas. Kokles skaņošana. Kā izvēlēties savu kokli? Atver QR kodus un izmanto klāt pievienotās video nodarbības.


Esmu centusies atbildēt uz visiem tiem jautājumiem, ko koklētāji uzdod. Meklē atbildes grāmatiņā! (bet, ja nu kāds jautājums palicis neatbildēts, droši jautā - priecāšos palīdzēt).


Grāmatiņas cena 20 eur. Klātienē pieejama Kokļu Meža studijā Rīgā (iepriekš sazinoties un vienojoties par satikšanās laiku) vai arī sūtu ar Omnivu (LV) vai kurjeru (pasaule). Ja vēlies iegādāties - raksti mums koklumezs@gmail.com.


Koklēsim!


Sākam koklēt. Grāmata kokles spēles pamatiem
Sākam koklēt


20 views0 comments

Comments


bottom of page