top of page

Kokle skan ikvienam!

 

Ja Tevī ir dzirksts un impulss, ka vēlies savā ikdienā kaut uz mirkli ļaut sev skanēt, tad pievienojies mums! Mēs kopā spersim pirmos soļus, lai iepazītu kokles pasauli, lai smeltos spēku mūsu skaistajās tautas dziesmās, lai kopā radītu improvizācijas un izteiktu savas sajūtas un sevi caur šī instrumenta dvēseles skaņām.

 

Un - mēs ticēsim Tavā vietā - līdz kamēr Tu noticēsi pats sev - radīt mūziku, paust sevi Pasaulē un skanēt caur kokles skaņām ir dots ikvienam!

Uz sākumu

Mani lieliski raksturo Donāta Vucina teiciens

"Kur koklētājs, tur brīvs gars"

Brīvs gars biju jau pirms kokles, bet kokle ir labākais instruments lai šo brīvību laistu pasaulē - mūzikas veidā.

Un līdz šim brīdim, pat uz skatuves spēlēju tikai improvizācijas, sajūtas un stāstus kas rodas esot tieši tajā brīdī.

Mācot citus, mācu tieši šo brīvības sajūtu, improvizāciju, stāstu radīšanu un būšanu tieši šajā brīdī.

Ansis

posts 1 (2).png

Manu būtību var iedalīt pirms un pēc satikšanās ar kokli. Tā ir gabaliņš no manas sirds un es esmu gabaliņš no kokles. Ja manā tuvumā ir kokle, tad pirksti meklē stīgas un melodijas vijas pašas no neizdibināmiem avotiem.

Šai dzīvē esmu starpnieks un ļaujos skanēt Visumam caur sevi. Un esmu Tavs pavadonis un ceļabiedrs, ja arī vēlies iepazīt kokli.

 

Ir maģisks tas brīdis, kad iedod kādam kokli rokās pirmo reizi un vari dalīties ar visu, ko esi saņēmis pats. Visskaistākās sarunas ir sarunas bez vārdiem - tikai cilvēki, kas satikušies ar koklēm rokās.

Laura

bottom of page