top of page

Gadu gaitā esam īstenojuši krāsainus notikumus visā Latvijā un Eiropā. Ieskaties, zemāk apkopojām piedāvājumu, kurā noteikti atradīsi ko sev aktuālu!

Ja vēlies kopā radīt krāsainus un skanīgus notikumus - sūti mums ziņu, uzrakstot pēc iespējas savas vēlmes!

Uz sākumu
KMnometne-5-4280-min.jpg

MEISTARKLASES

Piedāvājam kokles spēles meistarklases, ko var iekļaut dažādās situācijās. 

 

Meistarklases lieliski iesilda kādu pasākumu, uztur aktivitāti pasākuma pauzēs, vai ir lielisks dienas noslēgums. Cilvēku apjoms, ar ko varam darboties ir dažāds. Esam spēlējuši gan ar 4 cilvēku grupiņu, gan 30 cilvēkiem vienlaicīgi.

Kokles meistarklase dalībniekiem sagādāsim!

PRIEKŠNESUMI

Bieži pasākumos nepieciešams aizpildīt pauzītes vai izkrāsot galveno vakara notikumu - runas, apbalvošanas, apsveikumi. Tad noder priekšnesumi, kas ievada notikumu vai ir kā pāreja uz nākamo. Šādos gadījumos pārsvarā spēlējam kokles vai handpan /zvangas/. Abi ir neierasti, svaigi instrumenti ar brīvu un plašu skanējumu. Kad nepieciešams, spēlējam priekšnesumu, kad nepieciešams atkal pārejam uz fona mūziku.

Kokļu Meža koncerts VEF kultūras pils

PILNA DIENA

Šāds pasākums sevī ietver vairākas sadaļas - instrumentu meistarklases, sarunas/lekcijas par kādu muzikālu tēmu, koncerts ar mūsu priekšnesumiem un noslēgumā kopīga saspēlēšanās un sadziedāšanās dienas noslēgumā. Šādas sadziedāšanās varam piedāvāt arī kā atsevišķu pasākumu - piemēram, kopīga Jāņu dziesmu dziedāšana, ko mēs ar saviem instrumentiem varam pavadīt un cilvēki var pievienoties ar saviem instrumentiem vai tikai ar dziedāšanu un noskaņas izbaudīšanu.

Sadziedāšanās Kokļu Mežā

NESTANDARTA IDEJAS

Ar šo esam saraduši it sevišķi pēdējā gada laikā. Esam spēlējuši parkos, purvos, pilsdrupās, laivā un visur kur citur. Bonuss ir tas, ka mums ir sava aparatūra, ko varam paņemt un pastiprināt skaņu jebkurā vietā, pat tur, kur nav elektrības pieslēguma. Ja jums ir ideja - mēs izdomāsim kā to realizēt!

Ja vēlies kopā radīt krāsainus un skanīgus notikumus - sazinies ar mums!

bottom of page