Pēdējo pāris gadu laikā esam izveidojuši krāsainu un bagātīgu piedāvājumu, ko labprāt realizējam ārpus mūsu studijas notikumiem. Priecāsimies, ja ieskatīsies un varbūt būs kas interesants un aktuāls arī Tev! Ja vēlies kopā ar mums radīt krāsainus un skanīgus notikumus - sazinies ar mums! 

KMnometne-5-4280-min.jpg

MEISTARKLASES

Piedāvājam dažādu instrumentu meistarklases, ko var iekļaut kādos jūsu pasākumos. Meistarklasēm var būt dažāds formāts. Tas var būt viens instruments /piem., tikai kokle/ vai arī dažādu/visu instrumentu kombinācija. Meistarklases lieliski iesilda kādu pasākumu, uztur aktivitāti pasākuma pauzēs, vai ir lielisks dienas noslēgums. Cilvēku apjoms, ar ko varam darboties ir dažāds. Esam spēlējuši gan ar 4 cilvēku grupiņu, gan 70 cilvēkiem vienlaicīgi. 

 

Lielākais pluss ir tas, ka mums ir iespēja paņemt līdzi visus instrumentus un cilvēkiem ir iespēja izmēģināt un darboties bez jebkādām priekšzināšanām mūzikā.

PRIEKŠNESUMI

Bieži vien ir pasākumi, kuros nepieciešams aizpildīt kādas pauzītes, vai izkrāsot galveno vakara notikumu, runas, apbalvošanas, apsveikumi. Tad noder nelieli priekšnesumi, kas ievadītu notikumu vai būtu kā pāreja uz nākamo. Mums ir forši, ka spējam būt dažādi un var atbraukt viens cilvēks, bet spēlēt dažādos stilos un ar dažādiem instrumentiem. Šādos gadījumos pārsvarā spēlējam kokles vai handpan (zvangas). Abi ir neierasti, svaigi instrumenti ar brīvu un plašu skanējumu. Bieži esam darījuši arī tā, ka pasākuma laikā mijamies ar lomām. Kad nepieciešams, spēlējam priekšnesumu, kad nepieciešams atkal pārejam uz fona mūziku.

Kokļu Meža koncerts VEF kultūras pils

PILNA DIENA

Šāds pasākums sevī ietver vairākas sadaļas - instrumentu meistarklases, sarunas/lekcijas par kādu muzikālu tēmu, koncerts ar mūsu priekšnesumiem un noslēgumā kopīga saspēlēšanās un sadziedāšanās dienas noslēgumā. Šādas sadziedāšanās varam piedāvāt arī kā atsevišķu pasākumu - piemēram, kopīga Jāņu dziesmu dziedāšana, ko mēs ar saviem instrumentiem varam pavadīt un cilvēki var pievienoties ar saviem instrumentiem vai tikai ar dziedāšanu un noskaņas izbaudīšanu.

Sadziedāšanās Kokļu Mežā

NESTANDARTA IDEJAS

Ar šo esam saraduši it sevišķi pēdējā gada laikā. Esam spēlējuši parkos, purvos, pilsdrupās, laivā un visur kur citur. Bonuss ir tas, ka mums ir sava aparatūra, ko varam paņemt un pastiprināt skaņu jebkurā vietā, pat tur, kur nav elektrības pieslēguma. Ja jums ir ideja - mēs izdomāsim kā to realizēt!