top of page

Laipni lūgti jaunajā kokļu mežā!

Updated: Jan 18, 2019

2019. gads iezīmējas kokles zīmē. Pēc gadiem ilgas domāšanas, plānošanas, organizēšanas, vēlmju un atsauksmju krāšanas, esam sasnieguši mērķi - koklēšanu padarīt pieejamu un iespējamu ikvienam, arī Tev!

Esam savu darbību sadalījuši piecās sekcijās:

1 | Koklēšanas apmācība

Kokles spēli turpmāk būs iespējams apgūt visiem, arī tiem, kam nav piekļuves skolotājam vai finansiālās iespējas neatļauj to apmeklēt. Attālinātās mācības piedāvā individuālu pieeju un uzdevumus katram koklēt gribētājam!2 | Kokles, kas pieejamas ikvienam

Aktīvi informēsim par jaunākajām tendencēm kokļu būves nozarē, stāstīsim kā izvēlies savu pirmo kokli utt. Būs iespējams iegādāties labāko meistaru gatavotos instrumentus tepat, kokļu meža veikalā (tas gan vēl nedaudz jāpagaida). Ja vēl nevēlies iegādāties savu instrumentu, pie mums ir iespēja uz laiku kokli izīrēt.
3 | Lai koklēšana neapstājas

Dzirdēti neskaitāmi gadījumi, kad viena saplīsusi stīga, ne tā izvirpota tapa vai nozudusi skaņojamā atslēga pārvelk strīpu koklēšanai uz nedēļām, mēnešiem un pat gadiem... Lai tā nenotiktu, Kokļu meža E-veikalā iespējams iegādāties (un pa pastu piegādāt) stīgas, skaņotājus un tapas. Parūpēsimies arī par to, lai būtu informācija kā uzlikt stīgu vai “pieradināt” jaunu tapu!


4 | Koklētāju savešana kopā virtuāli un dzīvē

Ir daudz koklētāju, kuri spēlē savā nodabā un labprāt iepazītos ar citiem līdzīgiem. Sadaļā Forums iespējams apmainīties ar sajūtām, pieredzēm un viedokļiem. Savukārt, tepat, blogā, stāstīsim un rādīsim par koklēm un koklēšanu. Viesosimies un runāsim ar meistariem un koklētājiem.
5 | Pasākumu organizēšana

Tiksimies arī dzīvē. Rīkosim tikšanās, koncertus, sadziedāšanās un saspēles!


Laipni lūgti jaunajā Kokļu Mežā!


Kokļu meža dibinātājs, Ansis Jansons345 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page