nometne-3-3972.jpg

KOKLES SPĒLES STUDIJA

Mācību uzsākšanai nav nepieciešama sava koklīte. To varam sagādāt no mūsu puses (īre-10eiro/mēn)

"KUR KOKLĒTĀJS, TUR BRĪVS GARS"

Šie leģendārā kokļu meistara Donāta Vucina vārdi koklētāju Ansi Jansonu uzrunāja visvairāk. Tie pamudināja izveidot kokles spēles studiju “Kokļu Mežs”. Lai dotu šo brīvības sajūtu Tev.

Līdz šim mūzikas radīšanu Kokļu mežā  ir piedzīvojuši jau vairāki simti cilvēku.  Šobrīd to ir iespēja darīt arī Tev!

 
 

ATJAUNOJIES

Koklēšana prasa pilnīgu pievēršanos instrumentam un ļauj "atslēgties" no ikdienas darbiem un skrējiena!

KOKLĒT VAR KATRS!

1

Kokle ir vienkāršs instruments. Jau pēc pirmās nodarbības spēsi nospēlēt pāris dziesmas

2

Mācies jebkurā pasaules vietā

3

Apgūsti kokles spēli sev ērtākajā laikā un vietā

4

Nav nepieciešamas muzikālās prieskšzināšanas 

5

Ja tev nav vēl sava kokle - varēsi izmantot instrumentu no Kokļu meža krājumiem

 

KOKĻU MEŽA DIBINĀŠANA

 

Pirms nonācu pie kokles spēles, biju apguvis dažādus mūzikas instrumentus. Kokli sāku spēlēt 2011. gadā kādā folkloras nometnē. Visticamāk, iepriekšējās muzikālās pieredzes dēļ, jau drīz “uzķēru” brīvības sajūtu, ko sniedz kokles spēle.

 

Vairākus gadus darbojos kā praktizējošs mūziķis, spēlēju grupās un individuāli,  tomēr ar laiku sapratu, ka skatuve nav mana īstā vieta.

Mana īstā misija ir ļaut cilvēkiem sajust un izdzīvot mūziku pašiem. 

Ansis Jansons

ATSAUKSMES

 

Ilze

Vēlreiz gribēju Tev pateikt lielu paldies par to darbu, ko Tu dari. Pateicoties Tev, šie Ziemassvētki manai ğimenei bija vēl īpašāki, mīļāki un rāmāki - dziedājām dziesmas manas kokles spēles pavadībā. Sajūtas tik burvīgi rāmas, ka komplimentus dzirdēju tikai nākamajā dienā...

Inese

Tas, kas mani vienmēr ir saistījis - atvērti, draudzīgi un patiesi pieņemoši cilvēki, kā Ansis, pat ja saruna nav saruna, bet klikšķi uz tastatūras. Paldies par atļauju plūst! Lai vibrē koki un stīgas, un katra cilvēka dvēsele

Inga

Atziņas par šādām koklēšanas nodarbībām - tas strādā noteikti!

Video man personīgi bija ļoti labi saprotami, arī akordu maiņa, kur kurš pirksts tiek pārlikts. Un tad jau paliek treniņš...

Henisa

Uzskatu, ka šāda mācīšanās man ir lieliska iespēja - atvieglo izbraukāšanas grūtības no Ventspils, nodrošina tomēr  zināmu attīstību, manu individuālo iespēju robežās - līdz brīdim, kad radīsies iespēja satikties klātienē (intensīvajos kursos-nometnē).

 
SAZINIES AR MUMS!

Matīsa iela 81

Rīga, Latvija

Tel.: +371 25 414 405

+371 28 630 426

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Paldies! Vēstule ir nosūtūīta

Raksti mums! 

SIA “Kokļu mežs” noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projektā Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators”.

LLC“Koklu mezs” has signed an agreement with Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) on Incubation support within the framework of the ERDF Project No. 3.1.1.6/16/I/001 “Regional Business Incubators and Creative Industries Incubator”.